Příležitost vyřezat svou kariéru! Připojte se k nám jako CNC operátor

Ústecký kraj

Popis pozice

Ahoj šikovný CNC operátore!

Máš-li oko pro detail a dokonalou kontrolu nad stroji, máme pro tebe skvělou příležitost. Jsme přední výrobce precizních součástek a hledáme do našeho týmu zručného CNC operátora.

Tvoje zručnosti budou využity při výrobě našich precizních výrobků, které nacházejí uplatnění v různých odvětvích. Není nutné, abys programoval CNC stroje, ale je nezbytné mít zkušenosti s jejich obsluhou.

  • Obsluhu CNC strojů a výroba kvalitních produktů

  • Nasstavování stroje dle tehcnické dokumentace

  • Kooperace s programátory a kolegy

  • Práce ve směnném provozu

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s obsluhou CNC strojů (frézování nebo soustružení)

  • Schopnost číst technické výkresy a pracovat s měřidly

  • Preciznost a pečlivost při manipulaci s komponenty

  • Schopnost spolupracovat v týmu a dodržovat bezpečnostní postupy

  • Ochota pracovat ve směnné provozu

Nabízíme

  • 26 dní dovolené, roční bonus až 50% z hrubé měsíční mzdy, měsíční prémie a další benefity, např. příspěvek na stravování, dopravu a Penzijní fond

  • Pravidelné navýšení mzdy (po zkušební době, po odpracovaném roce, 2 let, 3 let …)

  • Příplatek za práci v noci: 20% z průměrného hodinového výdělku

  • Příplatek za práci v sobotu a v neděli: 25% z průměrného hodinového výdělku

  • Bonusy za loajalitu a kulatá výročí narozenin

  • Kvalitní zaškolení

  • Motivující finanční ohodnocení

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti

  • Moderní, čisté a příjemné pracovní prostředí

  • Stabilní práci v prosperující a rozšiřující se společnosti

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349