Elektromechanik - skvělé benefity!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme šikovného elektromechanika! Pokud se právě poohlížíte po nové pracovní příležitosti a máte zkušenosti v rámci elektro oboru, dejte nám o sobě vědět!

  • Elektro opravy a údržba výrobních strojů a zařízení

  • Instalace, připojování a seřizování strojů a zařízení

  • Diagnostika poruch

  • Aktivní účast na neustálém zlepšování procesů a plynulosti výroby

Profil kandidáta

  • SŠ technického směru

  • Vyhláška 50/78 Sb. §5/§6

  • Znalost čtení elektro schémat

  • Zkušenost s elektro opravami strojů a zařízení pro průmyslovou produkci podmínkou

  • Zkušenosti s řídícími systémy výhodou

  • Zkušenost s tiskovými a knihařskými stroji výhodou

  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

  • Výkonnostní odměny, roční odměny a podíl na hospodářském výsledku

  • Příplatek za přesčas 50 %

  • Týden dovolené navíc

  • Odborné vzdělávání

  • Příspěvek na závodní stravování a občerstvení

  • Příspěvek na penzijní připojištění do výše 500 Kč

  • Příspěvek k narození dítěte 5.000 Kč

  • Služby rehabilitačního pracovníka – 10 návštěv za rok zdarma

  • Zvýhodněný mobilní tarif

  • Firemní akce

  • Nástup možný ihned!

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4585526  Datum zveřejnění: 24.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.