Mistr stavební výroby | Předák stavby

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro ryze českou stavební společnost hledáme mistra stavební výroby. Čekají vás měsíční odměny za poctivě vykonanou práci, odpovědnost pouze za jednu stavbu v čase, příjemný kolektiv a mnoho dalšího. Pokud zvažujete změnu, pojďte to zkusit s námi!

  • Vedení týmu 3-4 dělníků na přidělených stavbách

  • Sanace staveb, betonáže, zednické práce, statika

  • Aktivní zapojení do procesu stavby a její koordinace

  • Firmou zajištěné dojíždění k stavbám v rámci Moravskoslezského kraje

Profil kandidáta

  • Řidičský průkaz skupiny B

  • Spolehlivost a schopnost týmové spolupráce

  • Praxe ve stavebním oboru

  • Zkušenost s vedením stavebního týmu výhodou

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení

  • Měsíční prémie

  • Mobilní telefon i soukromému užití

  • Slevy na stavební materiál

  • Zázemí stabilní společnosti

  • Smlouva na rok, pak na dobu neurčitou

Benefity

  • Odměny ke mzdě

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4585527  Datum zveřejnění: 24.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.