Soustružník

Praha

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání a máte zkušenosti se soustruhem nebo jste vyučeni v patřičném oboru? Vyznáte se v technických výkresech a k tomu znáte problematiku měření? Zaujaly Vás tyto řádky? Dejte nám o sobě vědět.

Připojte se k týmu zkušených odborníků, kteří využívají špičkovou technologii 3D tisku v průmyslové společnosti světového formátu.

  • obsluha konvenčních soustruhů

  • příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů,

  • soustružení dle postupů a výkresové dokumentace,

  • měření konvenčními měřidly

Profil kandidáta

  • praxe v oboru nebo odpovídající vyučení

  • znalost problematiky měření

  • schopnost číst technické výkresy

  • samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

* Stabilní zaměstnání v dobře dostupné lokalitě v Praze 9

* Možnost osobního rozvoje a kariérního růstu

* Příležitost uplatnit své profesní zkušenosti a znalosti

* Měsíční prémie ve výši až 10%

* Až 6 týdnů placeného volna

* Plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč/den

* Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 6%

* Dotovanou Multisport kartu.

* Firemní posilovnu, čerstvé ovoce, masáže a další aktivity podporující zdravý životní styl

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš strukturovaný životopis.

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4585533  Datum zveřejnění: 24.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.