Projektový manažer pro nové projekty (fix 50 000 - 70 000 Kč)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením projektů v oblasti výstaveb? Máte předchozí zkušenost ze stavebního oboru a dokážete zajistit potřebné činnosti pro plynulou realizaci projektů?

Pro našeho významného klienta hledáme nového kolegu na pozici Projektový manažer!

  • řízení a zpracování přidělených investičních záměrů

  • zajištění projektového týmu pro jednotlivé investiční projekty

  • zajištění výběru projektanta, dodavatele prací, služeb a technologií

  • zajištění veškerých povolení

  • jednání s externími dodavateli, kontrola plnění, harmonogramu a finanční stránky projektu

  • koordinace činnost subdodavatelů

  • zajištění dodržení harmonogramu a rozpočtu projektu

  • dohlížení nad celým projektem při jeho realizaci

Profil kandidáta

  • předchozí zkušenosti s vedením a koordinací projektů

  • zkušenosti s organizováním výběrových řízení

  • angliký jazyk na mírně pokročilé úrovni

  • aktivní řidič skupiny B

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • měsíční odměny k fixnímu platu

  • služební automobil i k soukromým účelům

  • notebook, mobilní telefon

  • příspěvek na stravování

  • 25 dní dovolené

  • moderní prostředí

  • možnost se podílet na nových a zajímavých projektech

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4585864  Datum zveřejnění: 24.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.