Seřizovač - práce na dvě směny (fix 40 000 - 50 000 Kč)

Karlovarský kraj

Popis pozice

Máš předchozí zkušenost s údržbou vstřikovacích lisů? Hledáš práci v menší firmě s přátelskou a rodinnou atmosférou?

Pokud ano, zašli nám svůj životopis a rádi ti o dané pozici řekneme více.

  • provádění každodení údržby vstřikovacích lisů a forem

  • provádění údržby VZV

  • provádění čištění a údržby nástrojů

  • nastavování parametrů stroje

  • práce v menším týmu seřizovačů

Profil kandidáta

  • ukončené SOÚ (nejlépe strojírenský obor)

  • předchozí zkušenosti s údržbou a seřizování vstřikolisů

  • ochota pracovat na dvě nebo tři směny

Nabízíme

  • mzda podle zkušeností ( 40 000 - 50 000 Kč)

  • každoroční navyšování mezd

  • měsíční odměna 2 500 Kč (docházkový bonus)

  • po 1. roce působení ve firmě - smlouva na dobu neurčitou

  • vzdělávací kurzy

  • extra příplatky za přesčasy

  • pracovní doba 7,5 hodiny

  • dobrá dostupnost do areálu společnosti

  • prostřední menší firmy

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová