Dělník s VZV - menší kolektiv a mzda až 35 000,-

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro firmu zabývající se zpracováním kovového materiálu na zakázku sídlící v Otmarově hledáme šikovné zaměstnance na pozici dělníka.
Na této pozici budete mít na starosti práci s kovovým materiálem, který budete řezat, brousit, tvarovat apod. Budete jej i různě převážet, proto je potřeba alespoň nějaká praxe s VZV.

Profil kandidáta

  • předchozí zkušenost z kovovýroby

  • praxe s VZV

Nabízíme

  • práci na dvousměnný režim (ranní/odpolední)

  • 25 dní dovolené

  • stravenka 130 Kč/směna

  • příspěvek na penzijko

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4585869  Datum zveřejnění: 24.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.