Jednatel výrobní společnosti (polygrafie)

Jihočeský kraj

Popis pozice

Do malé výrobní společnosti, která je špičkou ve svém oboru a zabývá se pouze zakázkovou výrobou, hledáme ekonomicky, obchodně a prozákaznicky zaměřeného manažera na jednatelskou pozici.

Profil kandidáta

  • Prokazatelná manažerská zkušenost nejlépe z výrobního závodu

  • Ekonomické znalosti

  • Obchodní a komunikační schopnosti, prezentační dovednosti

  • Pokročilá znalost německého jazyka slovem i písmem

  • Zaměření na spokojenost zákazníků

  • Osobnost s nadšením pro věc a schopností motivovat druhé

Nabízíme

  • Jednatelskou smlouvu

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti

  • Fixní měsíční ohodnocení a roční bonus

  • 30 dní dovolené

  • Služební automobil i k soukromému užití

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395