HR / Payroll Specialist (English / Spanish)

Jihočeský kraj

Popis pozice

Do nově rozjetého projektu hledáme kandidáta / kandidátku, který/á se postará o činnosti spojené s HR a mzdovou administrativou a převezme komunikaci se zahraničím.

We are looking for a candidate for a new project who will take care of activities related to HR administration and payroll as well as support the communication within organization.
Budete působit jako specialista zodpovědný za úplnost HR/ mzdových procesů, evidenci pracovní docházky, správy benefitů a dalších údajů spojených s vedením agendy. Vaše znalosti a zkušenosti využijete při poskytování podpory zúčastněným stranám v rámci daného regionu.

You will act as a specialist responsible for the completeness of HR/payroll processes, time and attendance, benefits administration and other data related to the management of the agenda. You will use your knowledge and experience to provide support to stakeholders within the region.

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání /University degree

  • Znalost HR administrativních a mzdových procesů / Knowledge of HR / payroll processes

  • Komunikativní znalost angličtiny na pokročilé úrovni ( španělštiny na komunikativní úrovni výhodou) / English is a must, Spanish as a benefit

  • Zkušenosti z mezinárodního prostředí / International company experience is a plus

  • Pro-zákaznické smýšlení / Great customer service, detail oriented person

  • Velmi dobré organizační schopnosti / Time Management Skills

Nabízíme

  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti

  • Odborné zaškolení

  • Denní využití angličtiny (popř. i španělštiny)

  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností

  • Možnost využívat práce z domova (až 4x týdně po zaškolení) / Home office (up to 4 days/week after training)

  • Dotované stravování

  • Příspěvek na dopravu

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Jazykové kurzy

  • Opportunity to be part of an international company

  • Modern offices and a supportive team

  • Above-standard financial remuneration according to experience

  • Home office opportunity

  • Meal vouchers

  • Transport allowance

  • 5 weeks holiday

  • Flexible working hours

  • Language courses

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4586109  Datum zveřejnění: 24.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.