Jsi zkušený lakýrník? Pak hledáme právě Tebe!

Liberecký kraj

Popis pozice

Máš zkušenosti z lakovny?

Vyhovuje Ti práce na 2 směny (ranní/odpolední)?

Jsi z Liberce a okolí?

Máme tu zajímavou nabídku práce na pozici lakýrníka.

  • přípravné operace před procesem lakování (mytí, tmelení, broušení)

  • lakování a dokončovací operace

  • příprava a manipulace s materiálem

Profil kandidáta

  • SOU – výuční list (v oboru lakýrník výhodou)

  • praxe na obdobné pozici NUTNOSTÍ

  • manuální zručnost, pečlivost

Nabízíme

  • zajímavou nástupní mzdu od 29 000 Kč

  • postupné navyšování mzdy

  • individuální přístup

  • 13. a 14. plat

  • stravenky ve výši 120 Kč

  • 5 týdnů dovolené

  • 3 dny sick days

  • pravidelné dárkové balíčky (na Vánoce, Velikonoce..)

  • pravidelné vzdělávání (kurzy, školení)

  • rodinné prostředí firmy

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4586117  Datum zveřejnění: 24.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.