Obchodník s náhradními díly

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte obchod v krvi? Umíte vyjednávat a chcete si svůj čas moci zorganizovat podle sebe? Myslíte si, že není nic, co byste nezvládli prodat? A navíc Vás láká práce v oblasti motorových vozidel?

Pak hledám právě Vás na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro Liberecký kraj!
Jako obchoďák budete pro našeho klienta pečovat o stávající zákazníky a aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti v Libereckém regionu.

Vaše práce bude probíhat převážně v terénu - osobní obchodní schůzky jsou nedílnou součástí práce.

Pracovní doba je flexibilní a je jen na Vás, jak si schůzky a administrativu s prací spojenou rozvrhnete.

K dispozici budete mít auťák i k osobním účelům, mobil a notebook jsou samozřejmostí.

Profil kandidáta

Hledáme někoho, pro koho není oblast náhradních dílů španělská vesnice.

Nebazírujeme na vzdělání, důležité jsou pro nás zkušenosti v oboru a chuť aktivně rozvíjet obchod.

Práce na PC by Vám neměla dělat problém, výhodou pro Vás bude znalost programů na vyhledávání dílů.

Jste aktivním řidičem a především jste komunikativní osobnost, která bude dobře reprezentovat společnost.

Znalost cizího jazyka není nutná, stačí, když umíte používat překladač ;)

Nabízíme

  • Stabilní zázemí mezinárodní společnost, která na trhu působí už 75 let.

  • Přátelský tým, který Vám bude kdykoliv k dispozici.

  • Fixní plat a bonusy dle úspěchu Vašeho obchodu.

  • Osobní automobil a mobilní telefon k soukromým účelům, notebook.

  • Příspěvek na penzijní připojištění a stravenkový paušál.

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Práce převážně z domova

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4586118  Datum zveřejnění: 24.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.