Team Leader Logistics - Plánovač/ka

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledám organizačně zdatného jedince, který umí komunikovat s podřízenými, ale i vedoucími pracovníky. Někoho, kdo má rád práci v logistice a má s ní praktickou zkušenost.

  • Zajišťovat plynulé zásobování výrobní linky materiálem, to bude váš hlavní úkol

  • Vedení týmu materiálových manipulantů, to znamená organizace jejich práce a její přidělení

  • Školení a trénink materiálových manipulantů

  • Aktivní spolupráce se směnovým mistrem výroby a dalšími kolegy napříč odděleními

Profil kandidáta

  • Zkušenost z logistického prostředí a chuť v něm nadále pracovat

  • Znalost práce s nástroji MS Office, především MS Outlook a MS Excel

  • Silné organizační schopnosti

  • Komunikativní osobnost, která umí jednat s lidmi na různých úrovních

  • Ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

  • Práci na zajímavém projektu pro Škodu nebo Porsche v prima kolektivu kolegů

  • Možnost profesního růstu v rámci společnosti

  • Benefitní program pro zaměstnance

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Letní a zimní finanční bonus

  • Monžnost nástupu ihned

  • Dobrá dostupnost místa pracoviště

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4586121  Datum zveřejnění: 24.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.