Provozní zámečník - práce pouze na jednu směnu

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jsi vyučen v oboru? Hledáš prostředí menší firmy a chceš pracovat na jednu směnu?

Pokud máš zkušenost s opravami strojních zařízení a hledáš stabilní zaměstnání s přátelským prostředím, dej nám o sobě vědět!

  • čtení a použití technických podkladů

  • vyhledávání závad a stanovování technologie oprav

  • zhotovování různých nosných konstrukcí a krytů

  • provádění údržbářských a opravárenských prací

  • ustavování strojů, zařízení, dopravníkových a výrobních linek

  • provádění revizí strojů

Profil kandidáta

  • předchozí zkušenost na pozici zámečníka nebo údržbáře strojních zařízení

  • nebo vyučení v oboru s menší praxí

  • manuální zručnost a pečlivost

Nabízíme

  • odměny ke mzdě

  • příspěvek na penzijní připojištění a ŽP

  • závodní stravování (obědy za 36 Kč)

  • proplácení přesčasů- možnost také si i vybrat

  • 25 dní dovolené

  • práce v jednosměnném provozu

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4586123  Datum zveřejnění: 24.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.