Dlouhodobá brigáda v mlékárenské výrobě, mzda od 120 Kč/hod.

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme vhodné uchazeče na dlouhodobou brigádu v mlékárenské výrobě na pomocné práce, kontrolu kvality a úklid pracovistě v Ostravě – Martinově.

  • pomocné práce ve výrobě

  • kontrola kvality

  • vkládání plastových obalů do výrobní linky

  • odebírání výrobků z linky a vkládání na palety

  • administrativa spojená s výrobou

  • 3 směnný nepřetržitý provoz (2 víkendy v měsíci 12hod. směny)

  • úklid pracoviště

Profil kandidáta

  • plnoletost

  • výhodou je předchozí zkušenost ve výrobě

  • potravinářský průkaz

  • ochota pracovat v nepřetržitém provoze

Nabízíme

  • mzda od 120,-Kč/hod.

  • smlouva na Dohodu o pracovní činnosti

  • příplatky dle zákoníku práce

  • za odpracovanou odpolední směnu příplatek 55,-Kč

  • sleva na firemní výrobky

  • po zapracování možnost smlouvy na Hlavní pracovní poměr

  • nástup možný ihned

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Pavla Petrošová
ID: 4586325  Datum zveřejnění: 24.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 120 Kč/hod.