Technolog, skvělé finanční ohodnocení, příbramsko

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro výrobní společnost sídlící na Příbramsku přijmeme kolegu/-yni do týmu technologů.

Hledáme inovativní osobnost, která dokáže myslet mimo zaběhlé způsoby a má nové originální nápady. Nemusíte být hotový technolog - pomůžou Vám zvládnout vše podstatné.

Stačí mít pouze zkušenosti z prostředí strojírenské výroby - obráběním a frézováním.

Vaší náplní práce bude:

  • vypracování postupů a technologických návodek

  • zefektování obráběcích postupů

  • základy projektové práce – dodržování termínů, plánování kroků, domýšlení důsledků

Směnnost: 1 směna

Lokalita: Příbramsko

Nástup ihned nebo po domluvě :)

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání technického směru

  • praxe na obdobné pozici a nebo zkušenosti z prostředí strojírenské výroby - obrábění a frézování

  • uvítáme znalost programování Siemens Simatic

  • výhodou programování 5 osé frézy

Nabízíme

Výborné platové ohodnocení

  • celoplošné každoroční navyšování mezd

  • odměny, bonusy

  • 25 dní dovolené

  • odměnu 15 000-30 000 Kč za doporučení nového kolegy

  • příspěvek na penzijní pojištění 3% z HM

  • dotované závodní stravování nebo stravenky

  • Makro karta

  • jazykové kurzy a další interní i externí školení

  • dárkové poukazy k životnímu a pracovnímu výročí

  • a spousta dalších benefitů ...

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jandová
+420702153284
ID: 4586556  Datum zveřejnění: 25.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.