Pracovník Back Office

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledáme pracovníka back office se specializací na reklamace pro malou českou firmu, která se zaměřuje na výrobu horolezecké výbavy.

  • Správa a řešení reklamací

  • Komunikace se zákazníky ohledně jejich reklamací a vyřizování jejich požadavků

  • Sledování a evidování reklamačního procesu v našem interním systému

  • Spolupráce s výrobním týmem a dalšími odděleními pro identifikaci a řešení opakujících se problémů

  • Zajištění komunikace s dodavateli a distributory

  • Zajištění komunikace s interními odděleními, jako je výroba, skladování a logistika

Profil kandidáta

  • Zkušenost s administrativními a back office činnostmi

  • Zkušenost s reklamacemi výhodou

  • Znalost Aj min. na úrovni B1

  • Znalost MS Office, MS Dynamics výhodou

  • Trpělivost a skvělé komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v malé české firmě s dlouholetou tradicí

  • Možnost rozvoje a zdokonalování dovedností v oboru

  • Příjemnou pracovní atmosféru v malém přátelském týmu

  • Stravenky

  • HO

  • Flexibilní pracovní doba

  • Týden dovolené navíc

  • Jazykové kurzy Aj 2x týdně

  • Mobil a notebook

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4586558  Datum zveřejnění: 25.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.