Specialist/ka zpracování cenových nabídek/harmonogramů

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte zkušenost s cenotvorbou nebo vytvářením harmonogramů? Rozumíte si s MS Project nebo Excel? Pokud ano, mám pro vás nabídku, která by vás mohla zaujmout.

Pro našeho klienta, zabývajícího se investiční výstavbou, hledáme kolegy/kolegyně na pozice:

  • Specialist/ka cenového oddělení

  • Specialist/ka pro tvorbu harmonogramů

  • Zpracovávání cenových nabídek pro výběrová řízení

  • Stanovování cen pro různě velké projekty (dílčí činnosti, ale i velké investiční celky)

  • Vyhodnocování cenových nabídek ze strany subdodavatelů

  • Komunikace a spolupráce s kolegy z dalších oddělení (např. projekce)

  • Zpracovávání velkého množství dat v Excelu

  • Sledování reálného čerpání rozpočtu v porovnání s plánem

NEBO

  • Vytváření harmonogramů a platebních kalendářů spojených s organizací staveb a montáží

  • Kontrola příchozích/odchozích plateb a rozvržení finančních prostředků

  • Komunikace a spolupráce s manažery a realizačním týmem

  • Používání MS Project

Profil kandidáta

  • Vzdělání v technicko-ekonomickém směru

  • Pečlivost a analytické myšlení

  • Perfektní znalost MS Excel nebo MS Project

  • Uvítáme zkušenosti s cenotvorbou nebo tvorbou harmonogramů pro realizaci projektů

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Týden dovolené navíc + sick days

  • Stravenky

  • Práci na nejrůznějších projektech, která vás nepřestane bavit

  • Prostor pro další vzdělávání a rozvoj

  • Stabilní prostředí férového zaměstnavatele

  • Přátelskou partu kolegů

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4586559  Datum zveřejnění: 25.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.