Tester – Slavkov u Brna – jedinečné projekty

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Přestaňte se v práci nudit! Podílejte se na vývoji komplexních střeleckých a vozidlových simulátorů pro armádu. Žádné dva projekty nejsou stejné. Nová příležitost se otevírá ve Slavkově!

  • spolupráce na návrhu a vývoji zejména střeleckých a vozidlových simulátorů a jejich integrace a testování

  • integrace a testování menších HW a SW celků do komplexního systému simulátoru

  • návrh a provedení testů komplexních systémů a následný report výsledků

Profil kandidáta

  • zkušenosti s testováním a integrací SW a HW systémů

  • schopnost vytvářet formální dokumentaci

  • zkušenosti s návrhem testů a testovacích plánů

  • zkušenosti s distribuovanými systémy správy revizí (zejména GIT)

  • administrátorská Windows prostředí

Nabízíme

  • možnost získat zbrojní průkaz za zvýhodněných podmínek

  • smlouvu na dobu neurčitou

  • týden dovolené navíc

  • Multisport karta

  • kurzy angličtiny a švédštiny

  • dotované obědy

  • firemní akce

  • různorodou práci v přátelském kolektivu menší firmy

  • žádný velký „open space“, ale více menších kanceláří

  • aktivní využití angličtiny

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Ivana Sochová
+420703865299
ID: 4586902  Datum zveřejnění: 25.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.