Operátor CNC strojů, přímo do kmene

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro strojírenskou společnost působící více než 130 let do Zruče nad Sázavou hledáme Operátora CNC strojů. Svými zkušenostmi si ovlivníte mzdu.

  • čtení z technických výkresů

  • určování parametrů řezu

  • seřizování a obsluha soustružnických strojů

  • kontrola výrobků

  • měření na setiny a tisíciny mm

  • zakázková (kusová) výroba

Profil kandidáta

  • vyučení v oboru strojírenství nebo praxe v oboru nutností

  • základní znalost čtení technických výkresů

  • znalost strojů (OKAMOTO výhodou) a materiálů

  • smysl pro přesnost v měření

  • ochota k další zaškolením v rámci profese

  • směnovat ve třísměnném režimu (ranní/odpolední/noční)

Nabízíme

  • práce na HPP do kmene

  • čisté pracovní prostředí

  • mzdové ohodnocení dle praxe a znalostí (každoroční navyšováni mzdy)

  • příplatky za přesčas

  • přítomnostní odměna 2.000 Kč

  • 5 týdnů dovolené

  • dotované závodní stravování v budově firmy (výběr z 5ti jídel), kafeterie

  • firemní akce, odměna za pracovní/životní jubilea

  • příspěvek na dojíždění nad 30 km

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Pavla Petrošová
ID: 4586904  Datum zveřejnění: 25.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.