Servisní technik pro zkušební zařízení

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Pro dodavatele zkušebních zařízení pro různé druhy testování hledám nového kolegu do týmu servisních techniků - pokud máte elektrotechnické vzdělání, řidičský průkaz, šikovné ruce a zároveň hledáte novou pracovní výzvu, zašlete mi Váš životopis, ráda s Vámi proberu detaily.

Na pozici uvítáme jak zkušeného servisního technika, tak i juniorního uchazeče, který by rád získal praxi v tomto oboru - vše vysvětlíme a důkladně Vás zaškolíme!

Náplň práce:

  • instalace zařízení u zákazníka

  • provádění pravidelných servisních úkonů

  • diagnostika závad a jejich náprava

  • objednávání náhradních dílů

  • komunikace se zástupci zákazníka

Profil kandidáta

  • SŠ/SOU vzdělání elektrotechnického směru

  • vyhláška NV 194/2022 (dříve 50, par. 5 nebo 6)

  • praxe na obdobné pozici či ochota se vzdělávat

  • aktivní řidič sk. B

  • AJ mírně pokročilá

  • samostatný a zodpovědný přístup

  • ochota cestovat v regionu HK, Pce, Kolínsko, Nymbrusko, Jičínsko

Nabízíme

  • platové ohodnocení dle zkušeností (praxe s chladící technikou je velkou výhodou)

  • kvartální odměny

  • 13. plat

  • 25 dnů dovolené

  • stravenkový paušál

  • příspěvek na výuku AJ

  • služební automobil

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová