Staňte se HR konzultantem v Plzni

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jste vyzrálá a samostatná osobnost se zájmem o personalistiku? Baví vás komunikace s lidmi, láká vás nábor, ale stejně tak máte cit pro pečlivost a organizaci? Vnímáte výzvy jako příležitosti a ne jako překážky? Pak možná hledáme právě vás!

  • každodenní nábor zaměstnanců od inzerce, přes pohovory s kandidáty až po organizaci nástupů

  • aktivní vyhledávání kandidátů v interní databázi a na sociálních sítích (LinkedIn, Facebook)

  • příprava pracovněprávních dokumentů, agenda pracovnělékařských prohlídek, kontrola docházek a další související administrativa, které není málo

  • vytváření a udržování dlouhodobých vztahů s klienty a kandidáty

Profil kandidáta

  • uvítáme kandidáty, kteří již mají praxi na obdobné pozici, ale pokud máte zkušenosti s administrativní prací a opravdový zájem o personalistiku, rádi vás vše potřebné naučíme

  • jste komunikativní osobnost s empatickým přístupem k lidem, avšak se zdravou dávkou asertivity

  • zároveň máte vztah k administrativě, pečlivost vám není cizí a umíte si pohlídat důležité termíny

  • máte chuť učit se novým věcem a rozšiřovat si obzory v HR, ať už jde o legislativu, moderní přístupy k recruitmentu nebo přizpůsobení se aktuálním trendům trhu

  • máte minimálně středoškolské vzdělání a můžete se pochlubit maturitním vysvědčením

  • jste aktivní řidič, bez řidičského průkazu skupiny B se u nás opravdu neobejdete

Nabízíme

  • fixní mzdu a bonusový systém

  • propracovaný systém vzdělávání a školení

  • kanceláře v centru Plzně, flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova (po zaučení)

  • kariérní růst – příležitost stát se senior konzultantem, mentorem a lektorem

  • práci v přátelském týmu, kde vám každý rád poradí, když si s něčím nebudete vědět rady

  • celou řadu benefitů jako jsou stravenky, týden dovolené navíc, sick days, narozeninový den, CSR den, příspěvek na MultiSport kartu, Cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době atd...

  • spolupráci na plný úvazek (pracovní smlouva)

  • V našem týmu vás rádi přivítáme hned

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Polášková
ID: 4587190  Datum zveřejnění: 25.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.