Stavební rozpočtář/přípravář - i pro absolventy

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Máš vzdělání ve stavebním oboru a baví tě práce s daty? Pokud ano, mohla by tě zaujmout tato nabídka!

Do týmu obchodní přípravy hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Rozpočtář/Přípravář.

  • spolupráce na přípravě nabídek pro konkrétní výběrová řízení

  • používání rozpočtového programu

  • tvorba výkazu výměr dle projektové dokumentace

  • vytváření podkladů pro harmonogram

  • poptávání a komunikace se subdodavateli

  • porovnávání cenových nabídek od subdodavatelů

Profil kandidáta

  • vysokoškolské vzdělání ve stavebním oboru (nebo SŠ + praxe)

  • dobrá orientace v projektové dokumentaci

  • samostatnost s důrazem na detail

  • znalost práce v rozpočtovém programu výhodou

  • praxi na obdobné pozici uvítáme

Nabízíme

  • motivační ohodnocení na základě zkušeností

  • 5 týdnů dovolené + sick days

  • možnost občasného home office

  • stravenkový paušál

  • prostor pro další vzdělávání a rozvoj

  • práci na HPP (nikoliv IČo)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Stravenkový paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4587388  Datum zveřejnění: 25.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.