Zámečník ve výrobě leteckých motorů

Praha

Popis pozice

Hledáte perspektivní zaměstnání v lokalitě Praha 9, zajímá Vás v zaměstnání možný osobní růst? Máte praxi jako zámečník a znalost čtením technických výkresů? Dejte nám o sobě vědět. Nabízíme zajímavou a různorodou práci v úspěšné stabilní společnosti a k tomu pečlivé zaškolení s atraktivním balíčkem zaměstnaneckých benefitů.
* Obráběčské práce dle výkresové dokumentace a dalších požadavků

* Obsluha vrtacích a závitořezných strojů

* Opravy dílů pro strojní zařízení

* Provádění úkonů s ručními bruskami

* Kontrola rozměrů a povrchové úpravy dílů dle výkresové dokumentace

* Zajištění jednoduchých povrchových úprav jako je čištění, pískování, praní nebo ochrana proti korozi

Profil kandidáta

* Vyučení v oboru zámečník či strojní zámečník

* Znalost čtení technických výkresů a dokumentace
* Praktické zkušenosti v oboru (zámečník drobných detailů, strojní zámečník)
* Pečlivost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

* Stabilní zaměstnání s různorodou náplní práce s možností osobního rozvoje v lokalitě Praha 9
* Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů:

* Měsíční prémie ve výši až 10%
* 6 týdnů placeného volna
* Plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč/den
* Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 6%
* Příspěvek na Multisport kartu.
* 600 Kč do Flexipasů každý měsíc
* Firemní posilovnu, čerstvé ovoce, masáže a další aktivity podporující zdravý životní styl

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis.

Benefity

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4587560  Datum zveřejnění: 26.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.