Vedoucí nabídkového oddělení - stavební projekty

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Jste analyticky orientovaný/á a máte zkušenost s vedením týmu? Máte dobré vyjednávací schopnosti a dokážete si obhájit svůj názor?

Pokud ano, mohla by vás zaujmout následující nabídka na pozici Vedoucí obchodní přípravy (nabídkového oddělení).

  • vedení týmu 3-5 kolegů (kalkulanti/ky, rozpočtáři/ky)

  • spolupráce na tvorbě výkazů výměr a nacenění konkrétních položek

  • spolupráce na stanovení optimální nabídkové ceny

  • prezentace a obhajoba nabídkové ceny a proveditelnosti projektu před managementem

Profil kandidáta

  • alespoň SŠ vzdělání ve stavebním oboru

  • praxe a orientace ve výkazech výměr

  • zkušenosti na vedoucí pozici

  • dobré komunikační dovednosti

  • uvítáme přesah do obchodní sféry (komunikace s klienty, navazování spolupráce s novými klienty apod.)

Nabízíme

  • motivační ohodnocení na základě zkušeností

  • flexibilní pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené + sick days

  • možnost občasného home office

  • stravenkový paušál

  • prostor pro další vzdělávání a rozvoj

  • práci na HPP (nikoliv IČ)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Stravenkový paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4587565  Datum zveřejnění: 26.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.