HR Manager s AJ

Plzeňský kraj, Česko

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti personalistiky a zaujímáte důležitou funkci v managementu firmy?

Baví Vás řízení a rozvoj v oblasti lidských zdrojů?

Domluvíte se anglickým jazykem a jste diplomatická a respektovaná osobnost?

Tak to jste kandidát/ka, kterého hledáme!

  • řízení personálního úseku a zajištění vedení personální agendy

  • spolupráce na tvorbě a implementaci personální strategie společnosti

  • zajišťování souladu mezi řízením lidských zdrojů a cíli společnosti

  • adaptační proces zaměstnanců, tréninkové a vzdělávací plány, motivační systémy a systémy odměňování, rozvoje, hodnocení zaměstnanců

  • poskytování pracovněprávního a metodického poradenství

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ ekonomického nebo humanitního směru

  • plynulá znalost anglického jazyka

  • zkušenosti na obdobné pozici podmínkou (min. 5 let ve výrobní společnosti)

  • velmi dobrá znalost pracovně-právní dokumentace a souvisejících předpisů

  • výborné komunikační, prezentační a argumentační schopnosti

  • cílevědomost a orientace na efektivitu a produktivitu

Nabízíme

  • přátelské a vstřícné prostředí

  • úzká spolupráce napříč celým korporátem

  • služební automobil

  • velice zajímavé platové ohodnocení

  • týden dovolené navíc

  • závodní stravování

  • flexibilní pracovní doba

  • možnost ubytování poblíž firmy

  • sick days

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326