Recruiter v Pardubicích

Pardubický kraj

Popis pozice

Jste samostatná osobnost s obchodním drivem? Láká vás propojovat nadšené kandidáty s kvalitními projekty? Chcete se podílet na rozvoji profesionálního recruitmentu? Pak možná hledáme právě vás!

  • tvorba atraktivních inzerátů

  • aktivní vyhledávání kandidátů v interní databázi a na sociálních sítích (LinkedIn, Facebook)

  • vedení pohovorů, vytváření zpětné vazby a doporučování vhodných kandidátů klientům

  • komunikace a budování dlouhodobých vztahů s kandidáty a klienty

Profil kandidáta

  • jste komunikativní, akční osobnost s obchodním drivem

  • s náborem již máte zkušenosti a ve světě recruitmentu už nejste žádným nováčkem

  • mluvíte anglicky alespoň na úrovni B1, pohovor s kandidátem v angličtině pro vás nen problém

  • hledáte dynamické prostředí, kde se rozhodně nebudete nudit

Nabízíme

  • fixní mzdu a motivační bonusový systém

  • kanceláře ve centru Pardubic, flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova až 2 dny v týdnu (po zaučení)

  • rozvoj v podobě propracovaného systému vzdělávání a školení

  • kariérní růst – příležitost stát se v budoucnu mentorem nováčků nebo interním lektorem

  • práci v přátelském týmu, kde vám každý rád poradí, když si s něčím nebudete vědět rady

  • celou řadu benefitů jako jsou stravenky, týden dovolené navíc, sick days, narozeninový den, CSR den, příspěvek na MultiSport kartu, Cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době,...

  • preferujeme spolupráci na plný úvazek (pracovní smlouva)

  • v týmu vás rádi přivítáme

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Polášková
ID: 4588315  Datum zveřejnění: 26.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.