Senior Java Developer - oblast Digitální identity

Zlínský kraj

Popis pozice

Pro českou špičku v oblasti autentizačních systémů hledáme junior/mediorního vývojáře, který bude vyvíjet software pro bezpečnou digitální identitu, klientskou autentizaci a elektronické platby.

Vy můžete udávat směr tomu, jak budou klienti největších českých bank přistupovat na své účty:)

  • Primární náplní práce je spolupráce na vývoji SWv oblasti digitální identity, zabezpečení internetového a mobilního bankovnictví či obdobných služeb. Nad onboardingem ale pečlivě přemýšlíme a nejdříve se seznámíte s našimi produkty a způsobem dodávky našich řešení

  • Součástí práce je i implementace nových features a rozvoj životního cyklu aplikací

  • Budete pracovat v menším agilním týmu s lidmi různé seniority

Profil kandidáta

  • Java – ideálně zkušenost s vývojem aplikací, SpringBoot a REST

  • SQL – Oracle, PostgreSQL

  • GitLab, Maven, Docker, Kubernetes, Tomcat, jMeter, Postman – znalost těchnto technologií, nebo alespon části z nich je pro nás velkou výhodou.

Nice to have:

  • Znalost z oblasti cyber-security (OWASP)

  • Zkušenost s Cloudem a Linux prostředím

  • Znalost notací UML a Archimate

Nabízíme

  • Zázemí stabilní české společnosti a kvalitní onboarding

  • Pružnou pracovní domu s možností home-office, FULL remote u seniornějších kolegů

  • Balíček benefitů: odměny ke mzdě, příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy/školení, 5 týdnů dovolené

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4588566  Datum zveřejnění: 28.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.