BOZP a PO specialista

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáte pozici, kde můžete pracovat samostatně a uplatnit své zkušenosti v oblasti BOZP a PO? Upřednostníte českou firmu, kde nemusíte čekat na dlouhé schvalovací procesy a trávit většinu pracovní doby na meetinzích? Velkou výhodou pro vás může být také, že zde není nutná znalost angličtiny!

Pro výrobní společnost na Kolínsku hledáme zodpovědného "bezpečáka", který je schopen plně zaštítit všechny procesy týkající se BOZP, PO a související problematiky. Kromě velmi samostatné role vás čeká skvělé zázemí, férové podmínky a přímá komunikace s provozním ředitelem.
✔ kontrola pracovišť za účelem odstraňování a minimalizace rizik pracovních úrazů a návrhování souvisejících opatření

✔ sledování stavu revizí a kontrol bezpečnosti práce

✔ vedení dokumentace BOZP, PO a EHS

✔ provádění vstupních a periodických školení BOZP a PO

✔ vedení interních auditů a preventivních požárních prohlídek

✔ vyšetřování příčin a okolností vzniku pracovních úrazů a zpracování související administrativy

✔ zpracování statistických údajů o pracovních úrazech, nehodách a mimořádných událostech

✔ komunikace s dozorovými orgány v oblasti BOZP a PO, IP

Profil kandidáta

✔ min. SŠ vzdělání, výhodou je obor zaměřený na bezpečnost práce

✔ požadujeme praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti

✔ podmínkou je OZO BOZP dle zák. 309/2006 Sb.

✔ orientace v souvisejících právních normách

✔ velká samostatnost a schopnost řídit si svou pracovní náplň a také nést zodpovědnost za svá rozhdonutí

✔ komunikační a prezentační dovednosti, vstřícnost a přátelská povaha

Nabízíme

✔ vlastní organizaci práce

✔ zázemí stabilní české společnosti

✔ motivační finanční ohodnocení

✔ flexibilní pracovní doba

✔ částečný home office

✔ rostoucí dovolená dle odpracovaných let

✔ 2 Sick Days

✔ velmi chutnou dotovanou stravu v závodní jídelně

✔ zvýhodněné volání i pro rodinu

✔ zvýhodněné ubytování ve vybraných hotelech

✔ vstupenky do Vodního světa a Aquapalace

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista