Mistr výrobního týmu

Ústecký kraj

Popis pozice

  • Zodpovědnost za část výrobního procesu

  • Vedení týmu operátorů výroby a seřizovačů

  • Technická podpora operátorů ve výrobě

  • Řešení běžných provozních problémů

Profil kandidáta

  • Vzdělání strojírenského směru

  • Zkušenost na obdobné pozici v automotive

  • Předchozí zkušenost na pozici seřizovač velkou výhodou

  • Schopnost koordinovat práci seřizovačů a operátorů

  • Hledání řešení provozních problémů

Nabízíme

  • Dotované stravování

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na dopravu

  • Týden dovolené navíc

  • 13. plat

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Alena Šafaříková
+420703865288
ID: 4588643  Datum zveřejnění: 28.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.