Seřizovač CNC strojů a robotů

Ústecký kraj

Popis pozice

  • Zajišťování co nejefektivnějšího chodu linky s důrazem na bezpečnost a kvalitu výroby

  • Drobná údržba a seřízení strojního zařízení na svěřeném úseku

  • Přestavba strojů na jiný výrobek podle výrobního plánu

  • Školení operátorů výrobních linek v rozsahu seřízení strojů, TPM a drobných oprav

Profil kandidáta

  • Minimálně odborné vyučení bez maturity

  • Praxi na pozici seřizovač ve výrobní společnosti

  • Zkušenost s ABB roboty výhodou

  • Praxe ze strojního prostředí

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na stravování

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na dopravu

  • 13.plat

Benefity

  • Stravenky

  • Zajištěná doprava

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Alena Šafaříková
+420703865288
ID: 4588644  Datum zveřejnění: 28.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.