Specialista kvality | auditor

Liberecký kraj

Popis pozice

Budete:

  • řídit procesy kontroly vstupních surovin, polotovarů a materiálů ve výrobě,

  • zodpovídat za procesy kontroly kvality hotového produktu a interní audity,

  • udržovat a rozvíjet systém kontroly kvality dle norem nebo odvětvových standardů,

  • spolupracovat na implementaci systémů řízení kvality a zavádění nových standardů vedoucích ke zlepšení kvality

  • vytvářet a udržovat aktuálnost interních směrnic a norem kvality a kontrolovat jejich dodržování,

  • jednat s dodavateli v oblasti své kompetence,

  • aktivně se podílet na vzdělávání zaměstnanců v oblasti řízení kontroly kvality,

  • spolupracovat s dalšími odděleními firmy při řešení reklamací od zákazníků, neshod ve výrobě a FAT/SAT se zákazníky.

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického směru (nejlépe strojírenství).

  • Minimálně 2 roky zkušeností s oblastí kvality a výrobním procesem.

  • Odborná způsobilost v oblasti interních auditů kvality.

  • Znalost norem kvality a odvětvových standardů z automotive prostředí.

  • Pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny - schopnost vést jednání

  • Samostatnost, organizační a rozhodovací schopnosti.

  • Prozákaznický přístup a ekonomické myšlení.

  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti.

Nabízíme

  • Práci pouze v jednosměnném provozu.

  • Flexibilní rozložení pracovní doby.

  • Možnost občasné práce z domova.

  • Motivující finanční ohodnocení, po zaučení bonusový systém z projektů.

  • Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami.

  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (placené dny volna, příspěvky, odměny ke mzdě, firemní akce a mnoho dalších).

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4589151  Datum zveřejnění: 29.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.