Projektový manažer | automatizace

Liberecký kraj

Popis pozice

Vaším úkolem bude řízení projektů a zlepšování procesů na úrovni projektového managementu. Staňte se součástí stabilní české strojírenské společnosti, která nabízí širokou škálu benefitů.

  • Řízení výrobních projektů od A do Z, vedení projektové dokumentace.

  • Spolupráce na definování rozsahu projektu, jeho cílů a studií proveditelnosti.

  • Dodržování kvality, časového i finančního rámce a zadaného rozpočtu projektu.

  • Efektivní přerozdělování finančních zdrojů.

  • Zodpovědnost za řízení změn v projektu.

  • Měření úspěšnosti projektu s použitím vhodných technik a nástrojů.

  • Koordinace členů realizačního týmu projektu.

  • Průběžná komunikace se zákazníkem.

  • Realizace pravidelných reportů.

  • Spolupráce s ostatními odděleními napříč společností.

Profil kandidáta

  • Minimálně SŠ vzdělání technického směru

  • Zkušenost s řízením projektů min. 3 roky

  • Zkušenost s vedením projektů ve výrobní firmě výhodou

  • Orientace ve strojírenských normách

  • Znalost výkresové dokumentace

  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (denní komunikace a prezentace)

  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami v oblasti průmyslové automatizace

  • Podporu vzdělávání

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Možnost home office

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Bonusy dle plnění projektů a osobních cílů

  • Firemní akce (teambuildingy, vánoční večírek, grilování...)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4589153  Datum zveřejnění: 29.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.