Obchodní zástupce pro jižní a severní Moravu

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Do ryze české rodinné firmy s tradicí od roku 1993, hledáme obchodního zástupce pro oblast jižní a severní Moravy (uchazeč s bydlištěm nejlépe - Olomouc, Prostějov, Přerov a okolí)
* kontakt stávajících zákazníků

* vyhledávání nových zákazníků

* prodej, poradenství

* zpracování denních raportů

Profil kandidáta

* plné pracovní nasazení, flexibilitu

* středoškolské vzdělání technického směru

* obchodní zkušenosti

* praxe v oblasti technologie obrábění, obráběcích nástrojů a nářadí

Nabízíme

* práci ve stabilní české rodinné firmě

* mzda závislá na vlastním výkonu (25 – 40 000Kč)

* k dispozici služební automobil, telefon, notebook

* pružná pracovní doba

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Služební automobil

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sylva Valentová
ID: 4589156  Datum zveřejnění: 29.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.