Analytik auditu a kontroly (junior / Senior)

Jihočeský kraj

Popis pozice

Skvělá příležitost nejen pro absolventy vysokých škol v oblasti ekonomie. Hledáme juniorní i seniorní kolegy se zájmem a zkušenostmi v auditu, kteří přispějí k rozšíření interního auditního týmu.

  • Testování klíčového kontrolního prostředí společnosti, kontrola a analýza údajů

  • Utváření a údržba silného prostředí vnitřní kontroly a výpomoc při provádění a testování ročního hodnocení společnosti

  • Pomáhá nebo provádí finanční a provozní audity

  • Úzce spolupracuje s kolegy, kteří mají danou oblast na starosti

  • Udržuje seznam vlastníků klíčových procesů a kontrol podle lokalit

  • Reportuje nadřízeným zjištěné výsledky a navrhuje případná doporučení ke zlepšení

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie, účetnictví

  • Zkušenosti v oblasti auditu, controllingu, účetnictví (min. školní praxe v oboru pro juniorní pozici)

  • Angličtina na komunikativní úrovni k dennímu ústnímu a písemnému využití (znalost francouzštiny výhodou)

  • Velmi dobré analytické schopnosti

  • Pokročilá znalost MS Excel, znalost ERP systému výhodou

  • Týmový duch, dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Lákavé pracovní benefity i finanční ohodnocení

  • Přátelský kolektiv

  • Nové a moderní pracovní prostředí

  • Možnosti využívat home office až 3x týdně

  • Flexibilitu pracovní doby

  • Práci na hlavní pracovní poměr

  • Týden dovolené navíc

  • Odborné zaškolení a následné průběžné vzdělávání

  • Jazykové kurzy

  • Dotované stravování

  • Příspěvek na dopravu a dovolenou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4589414  Datum zveřejnění: 29.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.