Vedoucí oddělení controllingu

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte praxi v oblasti podnikových financí, už jste vedl/a tým a domluvíte se anglicky? Navíc máte rád/a práci s čísly, excel ovládáte levou zadní a je Vám blízké korporátní prostředí?

Jsou Vaše odpovědi kladné? Tak mi o sobě určitě dejte vědět a já Vám ráda sdělím více informací o této nabídce vedoucího controllingu.

  • Strategické finanční plánování a controlling pro pobočky v ČR a SK

  • Poskytování finančních analýz, reportů a doporučení managementu i ostatním oddělením

  • Analýza rentability obchodních případů

  • Koordinace controllingových procesů

  • Příprava podkladů pro auditora

  • Zajištění dodržování metodologie a směrnic společnosti

  • Vedení, motivace a rozvoj týmu

  • Částečně budete mít přesah i do operativy

Profil kandidáta

  • Máte praxi alespoň 5 let v oblasti podnikových financí

  • Máte zkušenosti s vedením týmu

  • Domluvíte se anglicky B2-B2 (komunikace zejména písemná)

  • Výborně se orientujete v MS Excel

  • Základně se orientujete v českých účetních standardech a IFRS

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení, které se bude navyšovat

  • Bonusy

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Možnost využívání home office

  • 5 týdnů dovolené

  • 2 sick days

  • Multisport kartu

  • Stravenkový paušál

  • Mobil dle vlastního výběru

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sára Sirá
+420 773 769 208
ID: 4589427  Datum zveřejnění: 29.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.