Executive Assistant - pravá ruka člena boardu (prestižní pozice)

Praha

Popis pozice

Náš klient, úspěšná společnost podnikající v oblasti energií, momentálně obsazuje pozici Osobní asistent/ka člena boardu.

Na tuto pozici nehledáme jenom administrativní podporu, hledáme někoho, kdo bude skutečně „pravou rukou“ svého nadřízeného. Z počátku ho bude supportovat, ale postupem času bude chápat jeho agendu a přebere důležitější úkoly (např. zástup na schůzkách). Do budoucna je zde také možnost vypracovat se do středního/vyššího managementu.

  • Kompletní administrativní a organizační podpora člena boardu (Čecha)

  • Příprava a organizace schůzek/meetingů (v budoucnosti i přímé zastoupení nadřízeného na těchto setkáních)

  • Příprava podkladů na meetingy, pořizování zápisů a jejich distribuci (v angličtině nebo češtině)

  • Komunikace a spolupráce s odděleními napříč celou společností

  • Účast na schůzkách i mimo Prahu (v rámci ČR)

  • Práce s firemními systémy; příprava dokumentů, reportů

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s podporou top managementu

  • Znalost oblasti projektového managementu/consultingu výhodou

  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni

  • MS Office na běžné uživatelské úrovni, znalost SAPu výhodou

  • ŘP sk. B, ochota cestovat (nepravidelně; jen v rámci ČR)

  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v úspěšné společnosti

  • Prestižní pracovní příležitost (zde je možnost kariérně se posunout do středního/vyššího managementu)

  • HPP, smlouvu na 1. rok (s následným prodloužením na neurčito), nástup dle Vašich možností

  • 13. plat, roční bonus (dle výkonu zaměstnance), mimořádný bonus dle výsledků firmy

  • Flexibilní pracovní doba, home office (pokud nám poskytnete flexibilitu, my vám ji také; není problém vyřídit si něco během dne, odskočit si)

  • Firemní benefity jako: 25 dní dovolené, stravenky (150 Kč/den), příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění atd.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4589428  Datum zveřejnění: 29.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.