Seřizovač

Jihočeský kraj

Popis pozice

Do výrobního závodu v Písku hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Seřizovač.

  • starost o bezpečnost a správnou funkci výrobních strojů,

  • zodpovědnost za evidenci a řízení náhradních dílů,

  • seřizování a nastavování výrobních technologií,

  • tvorba a realizace plánu preventivních kontrol strojů,

  • zajištění servisu strojů.

Profil kandidáta

  • min. SŠ technického zaměření,

  • zkušenosti z výrobního závodu výhodou,

  • praxe na obdobné pozici výhodou,

  • znalost výrobních technologií,

  • znalost práce na PC,

  • možnost pracovat na směny.

Nabízíme

  • k fixní mzdě měsíční bonusy a příplatky za směny,

  • 13. mzdu,

  • pracovní poměr na dobu neurčitou,

  • 5 týdnů dovolené,

  • stravenkový paušál plně hrazený zaměstnavatelem,

  • jistotu a zázemí stabilní společnosti.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Stravenkový paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4589662  Datum zveřejnění: 29.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.