Hledáme siláka na pravidelnou brigádu

Ústecký kraj

Popis pozice

Do solečnosti působící v potravinářském průmyslu hledáme siláky na manipulaci s barely - barel cca 20-30Kg
  • manuální práce ve výrobě

  • stabilní a pravidělná brigáda ( Pondělí - Pátek )

  • práce na směny

  • manupulace s barely

  • úklid pracoviště

Profil kandidáta

  • fyzická zdatnost

  • zkušenosti z výrobního prostředí velkou výhodou

  • spolehlivost a ochota učit se

  • potravinářský průkaz

Nabízíme

  • mzda 160 Kč/h

  • práce na DPČ

  • flexibilita - práce na ranní a odpolední směny ( Pondělí - Pátek )

  • možnost dlouhodobé spolupráce

  • možnost převodu do kmene společnosti

Benefity

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4589831  Datum zveřejnění: 30.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 160 Kč/hod.