Project manager se zaměřením na plastikářskou výrobu

Zlínský kraj

Popis pozice

Máte zkušenost s projektovým managementem? Není Vám cizí oblast automotive a znáte pojmy jako je vstřikolis nebo forma? Máte s touto oblastí výroby zkušenosti a je pro Vás dojezdem v pořádku lokalita Vsetína?

Čtěte dále.

  • Plánování procesu výroby nástrojů (nářadí a forem) a následná revize celého procesu (až po převzetí výrobou)

  • Spolupráce s dodavateli

  • Technická a obchodní podpora v oblasti vstřikovacích forem na plasty

  • Průběžná optimalizace interních norem

  • Odpovědnost za svěřené projekty

  • Kontrola a schvalování návrhů forem a konstrukce

Profil kandidáta

  • SŠ / VŠ technického směru

  • Praxe v oboru

  • Aktivní znalost AJ (NJ výhodou)

  • Znalost MS Office

  • Organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené a 7,5 hodinová pracovní doba

  • Poukázky na volnočasové aktivity

  • Věrnostní bonus dle odpracovaných let

  • Pravidelné roční bonusy a odměny ve výši 13. platu (dle hospodaření společnosti)

  • Příspěvek na firemní stravování

  • Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Beránková
+420773769219
ID: 4589833  Datum zveřejnění: 30.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.