Přijmeme šikovné montážní dělníky!!!

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Přijmeme šikovné brigádníky na obsluhu montážní linky!

Možnost dlouhodobé spolupráce.

Pracoviště přímo v Mostě.

Vhodné i pro studenty.

Nástup ihned.

  • kompletace plastových komponentů

  • kontrola kvality

  • osluha montážní linky - práce ve stoje

  • manipulace s paletovým vozíkem a břemeny

  • 8 hodinová pracovní doba

  • 2 směnný provoz

Profil kandidáta

  • min. věk 18 let

  • flexibilita

  • předchozí zkušenosti výhodou, ne však podmínkou

  • pravidelná docházka

  • chuť pracovat

Nabízíme

  • smlouva na DPČ, po zaučení možnost převodu na HPP

  • mzda 132 Kč/hod. + výkonnostní ohodnocení až 2000 Kč

  • zákonné příplatky

  • pracoviště přímo v Mostě - poblíž areálu Benedikt

  • zázemí rodinné firmy s přátelským kolektivem

  • nástup ihned, nebo dle dohody

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Pechová
ID: 4590110  Datum zveřejnění: 30.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.