Operátor/ka vstřikolisní linky s nástupem Ihned

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Přijmeme do výroby v Mostě šikovné a flexibilní operátory/ky na obsluhu vstřikolisních linek!!

Pracoviště přímo v Mostě.

Nástup ihned.

  • obsluha přiděleného úseku vstřikolisních linek

  • práce v pohybu

  • manipulace s paletovým vozíkem a břemeny

  • kontrola kvality

  • 3 směnný provoz

Profil kandidáta

  • min. 18 let

  • flexibilita

  • dobrý fyzický stav

  • spolehlivost

  • zkušenosti na obdobné pozici vítány, nejsou však podmínkou

  • pravidelná docházka ve 3 směnném provozu

Nabízíme

  • smlouvu na DPČ, po zaučení možný převod na HPP dle domluvy

  • mzda 132 Kč/hod. + výkonnostní ohodnocení až 2000 Kč

  • zákonné příplatky

  • pravidelnou docházku

  • rodinnou firmu s přátelským kolektivem

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Pechová
ID: 4590111  Datum zveřejnění: 30.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.