Servisní technik

Pardubický kraj

Popis pozice

Jste zkušeným mechanikem/servisním technikem, baví vás strojařina a máte zlaté české a šikovné ruce? Lákala by Vás možnost kombinace práce na dílně, v kanceláři a servisní výjezdy? Hledáte novou pracovní výzvu ve stabilní společnosti s rodinnou atmosférou?

Pro klienta, výrobce různých strojů a zařízení, hledám nového a zkušeného kolegu do servisního týmu!

Náplň práce:

  • montážní a testovací práce na dílně při výrobě zařízení

  • instalace, předání a servis přímo u zákazníka

  • objednávky náhradních dílů

  • kompletace dokumentace k projektům (manuály, protokoly apod.)

  • komunikace s obchodním oddělením

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ strojírenské nebo elektro

  • zkušenosti s montáží, údržbou či servisem strojírenských zařízení

  • orientace ve výkresové dokumentaci

  • MS Office uživatelsky, řp. B

  • AJ na úrovni komunikace (B1)

  • komunikační schopnosti a prozákaznický přístup

  • samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • stabilní zázemí v rodinné atmosféře

  • práci s moderními technologiemi

  • fixní mzdu + další bonusy

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na stravování a penzijko

  • cafeterie/mutlisport karta

  • příspěvky na volnočasové aktivity a regeneraci

  • a další benefity...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová