Specialista GDPR

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Otevřeli jsme u mého klienta novou pozici se zaměřením na GDPR - pokud máte IT, právnické či jiné vzdělání a setkali jste se již s problematikou Ochrany osobních údajů, zároveň Vás baví práce se směrnicemi a nezaleknete se ani spolupráce s kolegy na mezinárodním poli, pak jste náš člověk a nabízíme Vám zajímavou možnost uplatnění a dalšího rozvoje!

Náplň práce na této pozici:

  • zodpovědnost za dodržování GDPR napříč společností

  • revize aktualizace směrnic v souladu se zákony na Ochranu osobních údajů

  • sledování změn v legislativě a jejich implementace

  • audity v oblasti GDPR

  • školení zaměstnanců v oboru

  • spolupráce se zahraničními kolegy

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání (IT, právo apod.)

  • zkušenosti s GDPR (praxe, stáže, kurzy apod.)

  • AJ na komunikativní úrovni

  • samostatný a proaktivní přístup

  • příjemné vystupování a dobré komunikační dovednostit

  • schopnost "polidštit" problematiku GDPR v rámci firmy

Nabízíme

  • stabilní práci v týmu skvělých kolegů

  • odboré zaškolení a další vzdělávání

  • bonusy ke mzdě

  • 5 týdnů dovolené a další den volna navíc

  • stravenky

  • příspěvky do Cafeterie

  • jazykové kurzy a další...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová