Komoditní Nákupčí

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného Komoditního nákupčího, který se připojí k našemu týmu v automotive společnosti. Pokud máte zkušenosti s výběrem dodavatelů, schopnost vytvářet strategie a koordinovat nákup mezi odděleními, hledáme možná právě vás!

  • Výběr dodavatelů na sériové dodávky přímých výrobních materiálů a služeb v daných komoditách

  • Vedení výběrových řízení a vyhodnocování nabídek

  • Příprava, kontrola a správa objednávek a smluv

  • Vytváření a plnění nákupních strategií pro komodity jako jsou pěny, laminované pěny a textilní vlákna

  • Aktivní vyhledávání a hodnocení nových dodavatelů podle potřeb společnosti

  • Koordinace nákupu mezi jednotlivými odděleními

Profil kandidáta

  • min. SŠ ekonomického / technického směru

  • AJ na velmi dobré úrovni (min. B2)

  • min. 2 roky praxe v nákupu nejlépe v automobilovém průmyslu

  • Znalosti MS Office; Znalost SAP procesů

  • Flexibilita a ochota vysokého nasazení, cestovat v rámci Evropy

  • Dobré komunikační vlastnosti a smysl pro zodpovědnost

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Cafeterie

  • 130,-Kč stravenky

  • Příspěvek na masáže /200,-Kč měsíčně

  • Jazyková výuka online - Čj/Aj/Nj/Šp

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4590620  Datum zveřejnění: 30.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.