Skladník bez VZV za 36 504 Kč

Plzeňský kraj

Popis pozice

Hledáme skladníky do 3 směnného provozu v Plzni na hlavní pracovní poměr.

K této práci nepotřebujete zkušenosti na vysokozdvižném vozíku ani ve skladu. Jezdíte na elektronickém vláčku. Možnost týdenních záloh!

  • zásobování a zavážení linky materiálem na elektronickém tahači (vláčku)

  • manipulace s materiálem

  • jednoduché vedení evidence

Profil kandidáta

  • fyzická zdatnost

  • čistý trestní rejstřík

  • ochotna pracovat na 3 směny (ranní, odpolední, noční)

Nabízíme

  • měsíční mzda 31 743 Kč + 0 - 4 761 Kč bonus

  • náborový bonus

  • příplatek za noční směnu 12%

  • dotované závodní stravování

  • příspěvek na dojíždění 30–195 Kč/směna (i v případě místa bydliště v Plzni)

  • příspěvek na praní pracovního oděvu

  • roční navyšování mezd

  • 5 týdnů dovolené

  • možnost týdenních záloh

  • kvalitní zaškolení v podobě tréninkového centra

  • čisté a moderní pracovní prostředí

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Melicharová
ID: 4590825  Datum zveřejnění: 31.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 31 743 Kč/měsíc