Supplier Quality Engineer

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro klienta, který je jedním z lídrů v oblasti technologií a inovací pro automobilový průmysl obsazujeme pozici inženýra dodavatelské kvality. Kromě sériové výroby své produkty také intenzivně testuje a vyrábí jejich prototypy.

Účelem pozice je zajišťování kvality dodávek komponentů od dodavatelů, jednání s dodavateli a vyřizování reklamací po kvalitativní a logistické stránce. Analyzovat základní příčiny a zahájení nápravných opatření na straně dodavatele.

  • Řešit problémy s dodavatelem / schvalovat všechny kroky 8D

  • Organizovat a připravovat se na mimořádné události a řízení činnosti

  • Analyzovat vadné komponenty

  • Přípravovat stížnosti/reklamace ve VIN pro dodavatele komponentů

  • Sledovat náklady na nekvalitu dodavatele, hodnocení dodavatelů

  • Zahájení/navrhování řízení změny plánů

  • Zablokovávat neshodné zboží a kontrolovat izolační sklad

Profil kandidáta

  • 3 roky zkušeností v obdobné pozici

  • SŠ příp. VŠ technického směru

  • AJ/NJ - úroveň B2, pracujeme v mezinárodním prostředí

  • Microsoft Office - uživatelská znalost

  • Vlastnit osvědčení Technik kvality vydané od ČSJ

  • Vaši velkou výhodou pak bude znalost VDA 6.3, VDA 6.5

  • Dalším předpokladem, který vám pomůže na této pozici je znalost norem ISO 9001, ISO IATF 16949 a ISO 14001

  • ŘP sk. B - aktivní řidič, ochota cestovat (služební cesty)

Nabízíme

  • Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod./týden

  • Pružnou pracovní dobu (pevné jádro 9:00 – 14:30 hod)

  • 5 týdnů dovolené

  • Roční bonus ve výši až 18.000,- Kč

  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 700,- Kč měsíčně

  • 700,- Kč měsíčně do Cafeteria systému (Benefity.cz)

  • Celoroční kalendář firemních akcí pro zaměstnance

  • Jednorázové odměny za doporučení nových zaměstnanců ve výši až 60.000,- Kč

  • Dotované závodní stravování a jídelnu s možností venkovního posezení, kde se dobře najíte

  • Věrnostní bonusy pro zaměstnance od 3 odpracovaných let dále

  • Péči o zdraví (např. očkování proti chřipce)

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4591073  Datum zveřejnění: 31.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.