Logistik přeprav - výrobní společnost v Ostravě

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Do výrobní společnosti hledáme zkušeného kandidáta na pozici logistika přeprav. Budete se zabývat operativou i strategickým plánováním či hledáním nových dodavatelů. Pokud by vás tato pozice bavila, dejte mi o sobě vědět. :-) Ráda vám nasdílím podrobnosti.

  • Budete mít na starost veškerý transport závodu - interní a externí

  • Řešení operativy na letecké, vlakové, lodní i pozemní dopravě

  • Denní práce s transport management system (TMS)

  • Vyhledávání nových dodavatelů

  • Zpracování dat, tvoření reportů

Profil kandidáta

  • Zkušenost z výrobní společnosti nebo z přepravní společnosti

  • Komunikativní AJ, B2

  • Zkušenosti s tendery – hledání nových dodavatelů

  • Vyjednávací a komunikační dovednosti

  • Velmi dobrá znalost excelu a powerpointu

Nabízíme

  • Atraktivní mzda

  • 13. plat

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexibilní pracovní doba

  • Stravenky

  • Cafeterie

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na dopravu

  • Příjemný kolektiv

  • Teambuildingové akce

  • Dobrá dostupnost MHD či možnost parkování

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4591359  Datum zveřejnění: 31.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.