Obchodní zástupce - technický produkt (vhodné pro juniory)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do české strojírenské společnosti v Ostravě hledáme nového člena na pozici obchodního zástupce. Těšit se můžete na velmi příjemné zázemí společnosti a možnost zajímavých bonusů.

  • akvizice nových zákazníků po celé ČR

  • péče o stávající zákazníky (pomoc obchodních referentů)

  • zpracování zakázky

  • čtení ve výkresové dokumentaci

  • plnění KPIs

  • reporting managementu společnosti

Profil kandidáta

  • alespoň 1 rok praxe na obdobní pozici

  • zkušenost s technickým produktem nebo technické vzdělání

  • orientace ve výkresech, technické dokumentaci

  • AJ komunikativní (stačí lepší B1, B2)

  • ŘP sk. B

  • orientace na cíl, tah na branku

  • komunikační a oranizační schopnosti

Nabízíme

  • příjemné zázemí menší české firmy

  • sympatický kolektiv kolegů

  • fixní mzda + bonusy

  • služební vůz (Škoda Superb / VW Passat)

  • možnost kariérního postupu z juniora na seniora..

  • stravenkový paušál

  • občasný HO

  • lokalita Ostrava

  • možnost nástupu ihned

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Flexibilní pracovní doba

  • Stravenkový paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4591360  Datum zveřejnění: 31.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.