Asistentka finančního oddělení

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledáme proaktivní Asistentku finančního oddělení, která se připojí k našemu týmu!

Pozice je vhodná i pro absolventy!

  • Zadávání došlých faktur a kontrola jejich správnosti

  • Administrativní podpora finančního oddělení

  • Práce se systémem Document Manager pro správu a organizaci dokumentů

  • Používání Excelu pro zpracování finančních dat a výkazů

  • Práce s programem HELIOS pro účetnictví a evidenci finančních operací

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ

  • Zkušenosti s administrativní prací, ideálně v oblasti financí nebo účetnictví

  • Schopnost zadávat a kontrolovat faktury s důrazem na přesnost a správnost

  • Znalost systému Document Manager nebo podobného nástroje pro správu dokumentů

  • Dobrá znalost Excelu pro zpracování finančních dat a výkazů

  • Zkušenosti s programem HELIOS pro účetnictví jsou výhodou

  • Dobrá organizační schopnost a pečlivost při práci s dokumenty a daty

Nabízíme

  • Prostor pro seberealizaci po boku profesně zkušených kolegů

  • HO

  • Plně hrazené stravenky zaměstnavatelem

  • Příspěvek na dopravu

  • Vzdělávací aktivity

  • Dovolená 5 týdnů po 1 odpracovaném roce roce

  • Počítač a mobilní telefon

  • Odměna za životní nebo pracovní výročí

  • Odměna za darování krve

  • Zvýhodněné mobilní tarify

  • Sleva na pořízení nového vozu

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4591363  Datum zveřejnění: 31.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.