Technolog svařování, zajímavé finanční ohodnocení, 1 směna

Praha

Popis pozice

Pro výrobní společnost na Příbramsku přijmeme kolegu do týmu technologů.

Budete pracovat v týmu technologů, kteří mají za úkol definovat a podílet se na zajištění výrobních zařízení a pomůcek, zajišťovat předpisy (technologické parametry a postupy) pro procesy svařování. Pracovat na zlepšování, standardizaci procesů a inovací ve výrobě, podílet se na vývoji nových produktů (svařenců).

Vaší náplní práce bude:

  • Zpracování a řízení výrobní dokumentace pro svařování a tepelné zpracování

  • Definování postupů svařování ve výrobě, optimalizace stávajících pracovišť v souladu s principy štíhlé výroby a s ohledem na ergonomii a bezpečnost práce

  • Analýza chyb vzniklých v procesech svařování na zařízeních a periferiích

  • Stanovování nápravných opatření při zjištěných odchylkách

  • Spolupráce na vypracování FMEA

Směnnost: 1 směna

Lokalita: Příbramsko

Nástup ideálně ihned nebo po dohodě. :-)

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání ve strojírenském oboru (nebo SŠ vzdělání s adekvátní praxí)

  • Zkušenosti s technologiemi svařování

  • Zájem o zlepšovací procesy (výrobní proces, technologie , přípravky)

  • Aktivní znalost anglického jazyka (B1/B2)

  • Schopnost pracovat v týmu, spolehlivost, výborné komunikační schopnosti

  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS Office)

Nabízíme

  • Mezinárodní prostředí s velkou možností odborného a osobního rozvoje

  • Možnost nastavovat nové procesy a realizovat se na technologickém zlepšování kompletního produktu, nejen komponentů

  • Podpora jazykového vzdělávání

  • Skvělou mzdu s jistotou pravidelného růstu.

  • Široké možnosti kariérního a mzdového růstu.

  • Příspěvek na penzijní pojištění ve výši 3% hrubé mzdy.

  • Dotované stravování- hlavní jídlo od 22 Kč, polévka za 6 Kč nebo příspěvek na stravenkovou kartu (70 Kč).

  • Dáme Vám týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů).

  • Čím rychleji se učíte, o to více se Vám navyšuje mzda.

  • Levnější volání pro Vás i členy Vaší rodiny.

  • MAKRO karta

  • Jazykové kurzy a další interní i externí školení.

  • Dárkové poukazy k životnímu a pracovnímu výročí.

  • Možnost zapůjčení stroje pro soukromé účely

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jandová
+420702153284
ID: 4591569  Datum zveřejnění: 31.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.